Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Lacoste

Torebki, Lacoste

Kobiety kochają torebki. Torebka to nieodzowny element każdej damskiej stylizacji. Spełnia ona nie tylko funkcję praktyczną, ale także ozdobną, dlatego istotne jest, aby torebka nie tylko dobrze prezentowała się na zewnątrz, ale także wewnątrz, tzn. posiadała wewnątrz wiele mniejszych kieszonek itp. Może być zamykana na zamek błyskawiczny, magnes lub zatrzask. W zależności od okazji, można wybierać spośród naprawdę wielu modeli, wielkości, kolorów czy materiałów, z których została wykonana. Torebka nie tylko stanowi element damskiej garderoby, ale także męskiej.
Każda kobieta ma w swojej szafie przynajmniej kilka torebek. Jest kilka takich modeli, które powinny znaleźć się w garderobie każdej pani. Należą do nich m.in. klasyczna, czarna kopertówka, idealna na wieczorne wyjścia do teatru, kina czy na imprezy, pasująca do eleganckich strojów, zwłaszcza sukienek. Taką samą funkcję może spełniać mała torebka na łańcuszku. Poza tym warto mieć też w swojej szafie średnią torebkę skórzaną na co dzień, pasującą dosłownie do każdej stylizacji casual, w której można pomieścić wszystko. Szeroki wybór torebek można spotkać w sieciówkach, sklepach oferujących galanterię skórzaną, w sklepach internetowych i na Allegro.
Lacoste to marka odzieżowa, która swoją nazwę zawdzięcza słynnemu, francuskiemu tenisiście, który w 1933 roku założył firmę. Rene Lacoste – bo o nim mowa – pragnął stworzyć doskonałej jakości odzież, utrzymaną w duchu sportowej elegancji, ponieważ sam przywiązywał dużą wagę do tego, jak powinno ubierać się na kort tenisowy. Charakterystyczne logo marki Lacoste – aligator – jest plastycznym przełożeniem przydomku założyciela marki. Przez wiele lat marka zajmowała się projektowaniem i produkcją koszulek, które świetnie wpisywały się w nurt mody weekendowej. Z czasem Lacoste zaczęło poszerzać swój asortyment o inne części garderoby, a także o obuwie, perfumy i galanterię skórzaną.
Torebki Lacoste charakteryzują się kilkoma, podstawowymi cechami. Po pierwsze zdecydowaną większość torebek tej marki cechuje minimalizm formalny – projektanci dbają o to, by torebki Lacoste nie były osaczone zbędnymi, szpecącymi dodatkami. Często zdarza się, że modele torebek tej marki swoim kształtem przypominają proste figury geometryczne, takie jak kwadrat czy prostokąt. Torebki Lacoste to wyroby dla młodszych dziewczyn, ale także dojrzałych kobiet. Cechują się różnorodnością stylizacyjną, choć dominującym nurtem wszystkich modeli jest tzw. sportowa elegancja, która nie zapomina jednak o nowoczesnym designie. Torebki tej marki wykonywane są z materiałów naturalnych, sztucznych oraz ich połączeń.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.