Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Gabor

Torebki, Gabor

Kobiety kochają torebki. Torebka to nieodzowny element każdej damskiej stylizacji. Spełnia ona nie tylko funkcję praktyczną, ale także ozdobną, dlatego istotne jest, aby torebka nie tylko dobrze prezentowała się na zewnątrz, ale także wewnątrz, tzn. posiadała wewnątrz wiele mniejszych kieszonek itp. Może być zamykana na zamek błyskawiczny, magnes lub zatrzask. W zależności od okazji, można wybierać spośród naprawdę wielu modeli, wielkości, kolorów czy materiałów, z których została wykonana. Torebka nie tylko stanowi element damskiej garderoby, ale także męskiej.
Każda kobieta ma w swojej szafie przynajmniej kilka torebek. Jest kilka takich modeli, które powinny znaleźć się w garderobie każdej pani. Należą do nich m.in. klasyczna, czarna kopertówka, idealna na wieczorne wyjścia do teatru, kina czy na imprezy, pasująca do eleganckich strojów, zwłaszcza sukienek. Taką samą funkcję może spełniać mała torebka na łańcuszku. Poza tym warto mieć też w swojej szafie średnią torebkę skórzaną na co dzień, pasującą dosłownie do każdej stylizacji casual, w której można pomieścić wszystko. Szeroki wybór torebek można spotkać w sieciówkach, sklepach oferujących galanterię skórzaną, w sklepach internetowych i na Allegro.
Gabor to marka, która historycznie związana jest z projektowaniem i produkcją obuwia w regionie Opolszczyzny. Firma swoimi korzeniami sięga jeszcze dwudziestolecia międzywojennego, w którym powstał pierwszy zakład szewski. Z czasem marka Gabor przeniosła się na teren Niemiec i tam kolejni właściciele marki zbudowali swoje prawdziwe imperium galanteryjne. Od pewnego momentu marka produkowała nie tylko obuwie, ale także wszelkiego rodzaju wyroby z branży galanterii skórzanej: portfele, portmonetki, banknotówki oraz przede wszystkim damskie torebki, które od razu zostały okrzyknięte przykładem mistrzowskiego wykonania. Współcześnie jest jedną z najbardziej cenionych marek galanteryjnych na całym świecie.
Torebki Gabor utrzymane są w klasycznych, ponadczasowych schematach stylizacyjnych i kolorystycznych, co nie oznacza, że projektanci współpracujący z marką nie zwracają uwagi na nowoczesne trendy – wprost przeciwnie! Twórcy poszczególnych kolekcji dbają o to, by modele torebek Gabor łączyły w sobie pierwiastki klasyki i współczesnego designu. Kolorystyka torebek jest urozmaicona, choć dominują kolory przytłumione i ciemne, takie jak beże oraz brązy. Torebki Gabor są często przykładem wykorzystywania motywów zwierzęcych – pojawia się np. imitacja skóry węża. Zdecydowana większość modeli charakteryzuje się casualową elegancją – doskonale sprawdzają się w codziennych sytuacjach.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.