Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy

Torebki, Torebki wizytowe

Kobiety kochają torebki. Torebka to nieodzowny element każdej damskiej stylizacji. Spełnia ona nie tylko funkcję praktyczną, ale także ozdobną, dlatego istotne jest, aby torebka nie tylko dobrze prezentowała się na zewnątrz, ale także wewnątrz, tzn. posiadała wewnątrz wiele mniejszych kieszonek itp. Może być zamykana na zamek błyskawiczny, magnes lub zatrzask. W zależności od okazji, można wybierać spośród naprawdę wielu modeli, wielkości, kolorów czy materiałów, z których została wykonana. Torebka nie tylko stanowi element damskiej garderoby, ale także męskiej.
Każda kobieta ma w swojej szafie przynajmniej kilka torebek. Jest kilka takich modeli, które powinny znaleźć się w garderobie każdej pani. Należą do nich m.in. klasyczna, czarna kopertówka, idealna na wieczorne wyjścia do teatru, kina czy na imprezy, pasująca do eleganckich strojów, zwłaszcza sukienek. Taką samą funkcję może spełniać mała torebka na łańcuszku. Poza tym warto mieć też w swojej szafie średnią torebkę skórzaną na co dzień, pasującą dosłownie do każdej stylizacji casual, w której można pomieścić wszystko. Szeroki wybór torebek można spotkać w sieciówkach, sklepach oferujących galanterię skórzaną, w sklepach internetowych i na Allegro.
Wizyta jest to rodzaj spotkania, które odbywa się w celach prywatnych bądź służbowych. Ludzie odwiedzają się nawzajem z różnych powodów i za każdym razem muszą dopasować swój strój do okazji. Wizyta może być zapowiedziana i oficjalna, np. wizyta położnej środowiskowej u nowonarodzonego dziecka. W takiej sytuacji położna może być ubrana swobodnie (oczywiście z zachowaniem zasad kultury). Czasami można wpaść do kogoś z niezapowiedzianą wizytą. Czasami przychodzimy do kogoś, ponieważ zostaliśmy zaproszeni na imprezę i wtedy swój strój dostosowujemy do rodzaju zabawy. Inaczej ubierzemy się do cioci na imieniny a inaczej na sylwestra.
Torebka wizytowa jest dostępna w bardzo wielu modelach, a także możemy zakupić ją w dowolnie wybranym kolorze. Taka torebka dopełnia stylizacji, dlatego dobieramy ją zarówno do stroju, jak i do okazji. Do bogato zdobionej kreacji kobiety powinny dodać torebkę, która zbytnio nie rzuca się w oczy. Natomiast szałowa torebka doda pikanterii stonowanemu strojowi. Torebki wizytowe kojarzą się między innymi z kopertówkami (np. satynowymi), które są zawsze modne. Torebkę wizytową możemy wybrać w wersji do ręki lub zdecydować się na torebkę posiadającą elegancki, cieniutki łańcuszek bądź pasek. Wiele torebek łączy w sobie te dwie opcje.