Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Nine West
  • Vera Pelle

Nine West, Vera Pelle

Nine West jest jedną z najpopularniejszych, amerykańskich marek odzieżowych, która posiada międzynarodową sieć sklepów na całym świecie. Marka działa na rynku od 1978 roku, a jej nazwa pochodzi od ulicy, przy której znajdował się pierwszy nowojorski butik. Początkowo Nine West była typową marką obuwniczą, która swoją ofertę kierowała do pań. Kobiecy profil marki nie zmienił się, jednak z czasem zaczęły pojawiać się także linie wspaniale wykonanych akcesoriów i dodatków: portfeli, okularów, kapeluszy czy damskich torebek, które od wielu lat cieszą się niezmienna popularnością. Stylistyka Nine West opiera się z jednej strony na ponadczasowej elegancji, z drugiej zaś na nowoczesnym wzornictwie.
Torebki Nine West to ogromna różnorodność stylizacyjna, ujęta w szerokie ramy glamour i stylistyki casualowej. Wśród torebek Nine West odnaleźć można m.in. takie rodzaje, jak choćby designerskie torebki z oryginalnymi printami, które wywołują uśmiech zadowolenia na twarzy każdej, prawdziwej fashionistki czy awangardowe, odważne torebki, posiadające fantazyjnie wykonane klamry i okucia. Projektanci współpracujący z marką dbają o to, by torebki Nine West odznaczały się zgeometryzowaną formą, a jednocześnie były praktyczne i funkcjonalne – niemal każda torebka posiada szereg przegródek i kieszonek. Koniec ze stereotypowym bałaganem w damskiej torebce!
Vera Pelle to marka, która wyspecjalizowała się w projektowaniu oraz produkcji galanterii skórzanej. Dominującą linią marki jest prezentowanie klientom galanterii damskiej, wśród której na szczególną uwagę zasługują damskie torebki. Vera Pelle to jedna nie tylko torebki. W bogatym asortymencie tej marki odnaleźć można wszelkiego rodzaju wyroby związane z galanterią skórzaną – pojawiają się m.in. etui, banknotówki, wizytowniki oraz wiele innych drobnych wyrobów galanteryjnych. Vera Pelle to także obuwie – zespół projektantów, którzy świadomie podążają za najnowocześniejszymi trendami stylizacyjnymi w Europie. Tak skonstruowana filozofia marki przyciąga rzesze zadowolonych klientek.
Torebki Vera Pelle charakteryzują się przede wszystkim różnorodnością stylizacyjną i formalną. W bogatym asortymencie marki spotkać można zarówno klasyczne damskie torebki aktówki, jak i torebki worki. Zdecydowana większość torebek Vera Pelle wykonywana jest ze starannie dobranych gatunków skóry naturalnej, dzięki czemu większość modeli charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Kolorystyka torebek Vera Pelle jest równie zróżnicowana, choć dominują kolory ciepłe – miedziane odcienie płomieni, ognia oraz jesienne barwy – czerwienie, pomarańcze – które rozgrzewają umysły do czerwoności również poza sezonem jesiennym. Zazwyczaj torebki tej marki utrzymane są w jednolitej tonacji.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.