Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Nine West
  • Tous

Nine West, Tous

Nine West jest jedną z najpopularniejszych, amerykańskich marek odzieżowych, która posiada międzynarodową sieć sklepów na całym świecie. Marka działa na rynku od 1978 roku, a jej nazwa pochodzi od ulicy, przy której znajdował się pierwszy nowojorski butik. Początkowo Nine West była typową marką obuwniczą, która swoją ofertę kierowała do pań. Kobiecy profil marki nie zmienił się, jednak z czasem zaczęły pojawiać się także linie wspaniale wykonanych akcesoriów i dodatków: portfeli, okularów, kapeluszy czy damskich torebek, które od wielu lat cieszą się niezmienna popularnością. Stylistyka Nine West opiera się z jednej strony na ponadczasowej elegancji, z drugiej zaś na nowoczesnym wzornictwie.
Torebki Nine West to ogromna różnorodność stylizacyjna, ujęta w szerokie ramy glamour i stylistyki casualowej. Wśród torebek Nine West odnaleźć można m.in. takie rodzaje, jak choćby designerskie torebki z oryginalnymi printami, które wywołują uśmiech zadowolenia na twarzy każdej, prawdziwej fashionistki czy awangardowe, odważne torebki, posiadające fantazyjnie wykonane klamry i okucia. Projektanci współpracujący z marką dbają o to, by torebki Nine West odznaczały się zgeometryzowaną formą, a jednocześnie były praktyczne i funkcjonalne – niemal każda torebka posiada szereg przegródek i kieszonek. Koniec ze stereotypowym bałaganem w damskiej torebce!
Tous jest marką hiszpańską, której korzenie tkwią w początkach XX wieku, bowiem firma założona została w 1920 roku. Początkowo marka specjalizowała się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży… zegarków! Z biegiem czasu marka Tous zaczęła poszerzać swój asortyment, stopniowo wprowadzając kolejne propozycje. I tak przyszła kolej na rozbudowaną linię biżuterii, w której najbardziej charakterystycznym znakiem rozpoznawczym stał się Miś Tous. Współcześnie marka kieruje swój asortyment w stronę modnych ludzi, ceniących sobie nowoczesny design w połączeniu z wyrafinowaną, ponadczasową elegancją. Wśród wyrobów tej marki odnaleźć można także rozbudowany dział galanterii skórzanej.
Torebki Tous charakteryzują się nieprzeciętną wręcz elegancją. Hiszpańska marka stawia przede wszystkim na unikatową, ponadczasową i wiecznie modną stylistykę, która niemal od zawsze święci triumfy w rankingach popularności. Projektanci współpracujący z tą marką dbają o to by wszystkie modele torebek Tous odznaczały się geometryzacją formy oraz arcydzielnym minimalizmem formalnym. Wysokiej jakości materiały pochodzenia naturalnego stają się podstawą, na której twórcy poszczególnych kolekcji projektują niewyobrażalnie piękne damskie torebki i torby. Obok nurtu minimalistycznego wśród torebek Tous pojawiają się fantazyjne, bogate zdobienia, jak na markę o jubilerskich tradycjach przystało.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.