Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Nine West
  • Ryłko

Nine West, Ryłko

Nine West jest jedną z najpopularniejszych, amerykańskich marek odzieżowych, która posiada międzynarodową sieć sklepów na całym świecie. Marka działa na rynku od 1978 roku, a jej nazwa pochodzi od ulicy, przy której znajdował się pierwszy nowojorski butik. Początkowo Nine West była typową marką obuwniczą, która swoją ofertę kierowała do pań. Kobiecy profil marki nie zmienił się, jednak z czasem zaczęły pojawiać się także linie wspaniale wykonanych akcesoriów i dodatków: portfeli, okularów, kapeluszy czy damskich torebek, które od wielu lat cieszą się niezmienna popularnością. Stylistyka Nine West opiera się z jednej strony na ponadczasowej elegancji, z drugiej zaś na nowoczesnym wzornictwie.
Torebki Nine West to ogromna różnorodność stylizacyjna, ujęta w szerokie ramy glamour i stylistyki casualowej. Wśród torebek Nine West odnaleźć można m.in. takie rodzaje, jak choćby designerskie torebki z oryginalnymi printami, które wywołują uśmiech zadowolenia na twarzy każdej, prawdziwej fashionistki czy awangardowe, odważne torebki, posiadające fantazyjnie wykonane klamry i okucia. Projektanci współpracujący z marką dbają o to, by torebki Nine West odznaczały się zgeometryzowaną formą, a jednocześnie były praktyczne i funkcjonalne – niemal każda torebka posiada szereg przegródek i kieszonek. Koniec ze stereotypowym bałaganem w damskiej torebce!
Ryłko to jedna z najbardziej docenianych przez klientów oraz najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, wyspecjalizowanych w produkcji artykułów ze skory. Jej korzenie sięgają 1964 roku. W swoim bogatym, rozbudowanym asortymencie marka oferuje m.in. wspaniale wykonane obuwie damskie i męskie oraz szeroką gamę akcesoriów i dodatków galanteryjnych. Ryłko niemal od zawsze stawia też na damskie torebki, które są niejako oczkiem w głowie twórców marki. Projektanci współpracujący z marką Ryłko dbają o to, by oprócz pięknego, wyrafinowanego i eleganckiego wyglądu, wszystkie wyroby tej marki wykonywane były z najwyższej jakości materiałów pochodzenia naturalnego, wśród których dominuje skóra.
Torebki Ryłko to, obok portfeli i drobnych wyrobów galanteryjnych, jeden z podstawowych produktów marki, do którego projektanci przywiązują ogromną wagę. Stylistyka marki jest połączeniem nurtu high fashion, ponadczasowej, wysublimowanej elegancji oraz nowoczesnego, awangardowego wzornictwa. Wśród torebek Ryłko na szczególną uwagę zasługuję te modele, które skonstruowane zostały w oparciu o giętką linie i zaokrąglone, geometryczne kształty. Torebki Ryłko to najczęściej modele jednolite kolorystycznie, choć zdarza się, że twórcy poszczególnych kolekcji stawiają na śmiałe połączenia barw i odcieni – nigdy jednak nie można spotkać torebek wielokolorowych.