Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Louis Vuitton

Louis Vuitton, Torebki wizytowe

Louis Vuitton to ekskluzywna francuska marka, która wyspecjalizowała się w projektowaniu oraz produkcji najwyższej jakości toreb, torebek i walizek. Każdy podróżnik, który ceni sobie najnowocześniejsze rozwiązania stylizacyjne marzy o tym, by na jego walizce lub torbie podróżnej pojawił się logotyp Louis Vuitton. Korzenie tej marki sięgają początków XIX wieku! Początkowo marka zajmowała się produkcją tylko walizek i toreb podróżnych, jednak z czasem jej szeroki asortyment został wzbogacony również o męskie torby na ramię oraz przepięknie wykonane torebki damskie. Znakiem rozpoznawczym Louis Vuitton – oprócz charakterystycznego znaku firmowego – jest unikatowe połączenie klasyki i tradycji z nowoczesnym designem.
Torebki Louis Vuitton charakteryzują się nieskazitelnym wykonaniem oraz kreowaniem najnowocześniejszym trendów w zakresie galanterii skórzanej na całym świecie. Wszystko to dzieje się za sprawą genialnego dyrektora artystycznego tego domu mody – Marca Jacobsa, który od wielu lat stawia na unikatowe rozwiązania stylizacyjne. Torebki Luis Vuitton były nieodłącznym elementem garderoby takich gwiazd, jak choćby Audrey Hepburn czy Madonna. Klasyczne wzory torebek damskich, zostają poddane reinterpretacji, wzbogacone o awangardowe, postmodernistyczne spojrzenie. Właśnie dlatego torebki Louis Vuitton to z jednej strony klasyczne walizki, produkowane niezmiennie od 100 lat, z drugiej zaś prawdziwe dzieła sztuki.
Wizyta jest to rodzaj spotkania, które odbywa się w celach prywatnych bądź służbowych. Ludzie odwiedzają się nawzajem z różnych powodów i za każdym razem muszą dopasować swój strój do okazji. Wizyta może być zapowiedziana i oficjalna, np. wizyta położnej środowiskowej u nowonarodzonego dziecka. W takiej sytuacji położna może być ubrana swobodnie (oczywiście z zachowaniem zasad kultury). Czasami można wpaść do kogoś z niezapowiedzianą wizytą. Czasami przychodzimy do kogoś, ponieważ zostaliśmy zaproszeni na imprezę i wtedy swój strój dostosowujemy do rodzaju zabawy. Inaczej ubierzemy się do cioci na imieniny a inaczej na sylwestra.
Torebka wizytowa jest dostępna w bardzo wielu modelach, a także możemy zakupić ją w dowolnie wybranym kolorze. Taka torebka dopełnia stylizacji, dlatego dobieramy ją zarówno do stroju, jak i do okazji. Do bogato zdobionej kreacji kobiety powinny dodać torebkę, która zbytnio nie rzuca się w oczy. Natomiast szałowa torebka doda pikanterii stonowanemu strojowi. Torebki wizytowe kojarzą się między innymi z kopertówkami (np. satynowymi), które są zawsze modne. Torebkę wizytową możemy wybrać w wersji do ręki lub zdecydować się na torebkę posiadającą elegancki, cieniutki łańcuszek bądź pasek. Wiele torebek łączy w sobie te dwie opcje.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.