Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Lasocki

Lasocki, Firmowe

Lasocki to polska marka obuwnicza, która szerokie uznanie i dużą popularność w polskich kręgach modowych zyskała dzięki prezentowaniu dobrej jakości butów za stosunkowo niewielkie pieniądze. Wszystkie produkty Lasocki można nabyć w markowych butikach, sieci sklepów CCC oraz sklepach obuwniczych Boti. W trakcie rozwoju firmy, stopniowo poszerzała ona swój rozbudowany asortyment o coraz nowsze wyroby. Z czasem marka Lasocki zajęła się także projektowaniem i produkcją galanterii skórzanej: portfeli, pasków, wizytowników oraz przede wszystkim damskich torebek, które urzekają swoja codzienną, casualową stylistyką. Damskie torebki są szeroko doceniane przez spore grono polskich kobiet.
Torebki Lasocki charakteryzują się typową dla tej marki, codzienną, casualową stylistyką, która stara się połączyć klasyczną, ponadczasową i wiecznie modną elegancję z wymogami dnia codziennego, funkcjonalnością i praktycznością. To właśnie dlatego torebki Lasocki są jednymi z najpopularniejszych modeli torebek w całej Polsce. Polki swoją uwagę kierują w kierunku torebek tej marki z jeszcze jednego powodu: torebki Lasocki wykonywane są z materiałów syntetycznych oraz skóry ekologicznej, a przy tym są bardzo modne i świetnie prezentują się na wielu nieformalnych wyjściach i w codziennym życiu. Ponadto torebki tej marki są stosunkowo tanie – nie nadwyrężają portfeli klientek!
Firmowe rzeczy dostępne na rynku możemy podzielić przynajmniej na dwie grupy. Z jednej strony mamy firmowe produkty, które są oryginalne i markowe. Z drugiej strony natomiast mamy produkty należące do danej firmy, promujące ją. Różne gadżety z logo konkretnej firmy są znane zarówno pracownikom danej firmy, jak i jej klientom. Chyba każdy z nas miał do czynienia z długopisami, kubkami i wieloma innymi drobiazgami, które mają za zadanie zareklamować daną markę. Wśród reklamodawców bardzo popularna jest również odzież reklamowa. Wygodne i modne kurtki, bluzy czy koszulki mają nadrukowane logo promującą daną markę.
Firmowe torebki to przede wszystkim torebki tworzone przez znane marki, których produkty wybierają ludzie na całym świecie. Chyba każda kobieta ma swoją ulubioną markę, której wyrobów pożąda. Te oryginalne torebki są piękne, stylowe, wykonane przede wszystkim ze skóry. Panie mogą zdecydować się na model w dowolnie wybranym kolorze. Jednak firmowe torebki to także torebki posiadające logo firmy (niezwiązanej ze światem mody), mające za zadanie jej reklamowanie i promowanie. Wiele przedsiębiorstw posiada w swojej ofercie torebki z logo firmy, np. bawełniane torby idealne na zakupy. W firmowe torby mogą zaopatrzyć się również panowie.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.