Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Lasocki
  • Nine West

Lasocki, Nine West

Lasocki to polska marka obuwnicza, która szerokie uznanie i dużą popularność w polskich kręgach modowych zyskała dzięki prezentowaniu dobrej jakości butów za stosunkowo niewielkie pieniądze. Wszystkie produkty Lasocki można nabyć w markowych butikach, sieci sklepów CCC oraz sklepach obuwniczych Boti. W trakcie rozwoju firmy, stopniowo poszerzała ona swój rozbudowany asortyment o coraz nowsze wyroby. Z czasem marka Lasocki zajęła się także projektowaniem i produkcją galanterii skórzanej: portfeli, pasków, wizytowników oraz przede wszystkim damskich torebek, które urzekają swoja codzienną, casualową stylistyką. Damskie torebki są szeroko doceniane przez spore grono polskich kobiet.
Torebki Lasocki charakteryzują się typową dla tej marki, codzienną, casualową stylistyką, która stara się połączyć klasyczną, ponadczasową i wiecznie modną elegancję z wymogami dnia codziennego, funkcjonalnością i praktycznością. To właśnie dlatego torebki Lasocki są jednymi z najpopularniejszych modeli torebek w całej Polsce. Polki swoją uwagę kierują w kierunku torebek tej marki z jeszcze jednego powodu: torebki Lasocki wykonywane są z materiałów syntetycznych oraz skóry ekologicznej, a przy tym są bardzo modne i świetnie prezentują się na wielu nieformalnych wyjściach i w codziennym życiu. Ponadto torebki tej marki są stosunkowo tanie – nie nadwyrężają portfeli klientek!
Nine West jest jedną z najpopularniejszych, amerykańskich marek odzieżowych, która posiada międzynarodową sieć sklepów na całym świecie. Marka działa na rynku od 1978 roku, a jej nazwa pochodzi od ulicy, przy której znajdował się pierwszy nowojorski butik. Początkowo Nine West była typową marką obuwniczą, która swoją ofertę kierowała do pań. Kobiecy profil marki nie zmienił się, jednak z czasem zaczęły pojawiać się także linie wspaniale wykonanych akcesoriów i dodatków: portfeli, okularów, kapeluszy czy damskich torebek, które od wielu lat cieszą się niezmienna popularnością. Stylistyka Nine West opiera się z jednej strony na ponadczasowej elegancji, z drugiej zaś na nowoczesnym wzornictwie.
Torebki Nine West to ogromna różnorodność stylizacyjna, ujęta w szerokie ramy glamour i stylistyki casualowej. Wśród torebek Nine West odnaleźć można m.in. takie rodzaje, jak choćby designerskie torebki z oryginalnymi printami, które wywołują uśmiech zadowolenia na twarzy każdej, prawdziwej fashionistki czy awangardowe, odważne torebki, posiadające fantazyjnie wykonane klamry i okucia. Projektanci współpracujący z marką dbają o to, by torebki Nine West odznaczały się zgeometryzowaną formą, a jednocześnie były praktyczne i funkcjonalne – niemal każda torebka posiada szereg przegródek i kieszonek. Koniec ze stereotypowym bałaganem w damskiej torebce!