Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Kazar
  • Nine West

Kazar, Nine West

Kazar to firma, która od wielu lat wypracowuje sobie zaszczytne miejsce w rankingach najbardziej popularnych marek obuwniczych i galanteryjnych w Polsce, a także w Europie. Wszystko za sprawą współpracy z doskonałymi, młodymi projektantami, którzy prześcigają się w oryginalnych propozycjach stylizacyjnych. Dzięki temu Kazar to nowoczesny design i trendy na światowym poziomie. Bogaty asortyment marki Kazar rozpoczyna się na obuwiu (w wariancie damskim i męskim), a kończy na rozmaitych dodatkach i akcesoriach, takich jak choćby paski, portfele, teczki i aktówki czy świetnie zaprojektowane damskie torebki, które stają się synonimem zmysłowości, oryginalności i prestiżowego luksusu.
Torebki Kazar skierowane są do wszystkich kobiet, które cenią sobie wyrafinowany luksus w połączeniu z wysoką jakością oferowanych wyrobów. Często zdarza się, że kolekcje torebek Kazar nawiązują do wielkomiejskiego rytmu życia aktywnych zawodowo kobiet. Bogaty asortyment marki pozwala pomieścić w sobie takie modele, jak choćby biznesowe torebki do pracy czy modne, casualowe modele na co dzień. Stylistyka wszystkich torebek Kazar nawiązuje do ponadczasowej, wiecznie żywej elegancji. Projektanci często wykorzystują motywy zwierzęce – pojawia się skóra węża, panterka oraz tygrysie paski. Niemal wszystkie torebki tej marki podporządkowane zostały modnym, minimalistycznym, geometrycznym kształtom.
Nine West jest jedną z najpopularniejszych, amerykańskich marek odzieżowych, która posiada międzynarodową sieć sklepów na całym świecie. Marka działa na rynku od 1978 roku, a jej nazwa pochodzi od ulicy, przy której znajdował się pierwszy nowojorski butik. Początkowo Nine West była typową marką obuwniczą, która swoją ofertę kierowała do pań. Kobiecy profil marki nie zmienił się, jednak z czasem zaczęły pojawiać się także linie wspaniale wykonanych akcesoriów i dodatków: portfeli, okularów, kapeluszy czy damskich torebek, które od wielu lat cieszą się niezmienna popularnością. Stylistyka Nine West opiera się z jednej strony na ponadczasowej elegancji, z drugiej zaś na nowoczesnym wzornictwie.
Torebki Nine West to ogromna różnorodność stylizacyjna, ujęta w szerokie ramy glamour i stylistyki casualowej. Wśród torebek Nine West odnaleźć można m.in. takie rodzaje, jak choćby designerskie torebki z oryginalnymi printami, które wywołują uśmiech zadowolenia na twarzy każdej, prawdziwej fashionistki czy awangardowe, odważne torebki, posiadające fantazyjnie wykonane klamry i okucia. Projektanci współpracujący z marką dbają o to, by torebki Nine West odznaczały się zgeometryzowaną formą, a jednocześnie były praktyczne i funkcjonalne – niemal każda torebka posiada szereg przegródek i kieszonek. Koniec ze stereotypowym bałaganem w damskiej torebce!

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.