Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Karen

Karen, Kolekcja 2013/2014

Karen to polska (a dokładniej radomska) marka, która oferuje swoim klientkom produkty w zakresie galanterii skórzanej. Marka działa na polskim rynku od 1996 roku i już zdążyła wypracować sobie całkiem pokaźne grono wiernych miłośniczek. Kobiety, które zdecydowały się na zakup wyrobów Karen podkreślają, że marka stara się trafiać w gusta nowoczesnej kobiety, podążając za współczesnymi trendami stylizacyjnymi za stosunkowo niewielkie pieniądze. Karen od początku swojej działalności zajmuje się projektowanie, produkcją i dystrybucją niesamowicie modnych toreb i plecaków, wykorzystując przy tym najlepsze gatunki skóry ekologicznej oraz materiałów pochodzenia naturalnego.
Torebki Karen dostępne są w wielu wariantach stylizacyjnych. Każda kobieta powinna znaleźć tutaj coś dla siebie. Marka proponuje m.in. torebki damskie, teczki i aktówki damskie oraz wszelkiego rodzaju galanterię biurową. Nie bez znaczenia jest fakt, że lwia część torebek Karen to modele średniej wielkości, przeznaczone do codziennego użytku. Szeroki asortyment obejmuje także duże torebki z krótkimi uszami czy malutkie torebeczki na cienkim, skórzanym pasku – a to tylko niektóre z wybranych przykładów! Kolorystyka torebek Karen jest bardzo różnorodna – pojawiają się odcienie matowe oraz połyskliwe, błyszczące. Okazjonalnie zdarzają się drobne dodatki czy ciekawe przeszycia materiałowe oraz łączone odcienie.
W sezonie 2013/2014 projektanci przywiązują sporą wagę do wszelkich dodatków, a zwłaszcza do tego najważniejszego w każdej szafie - torebki. Jesienią i zimą ważne jest, aby torebka nie odzwierciedlała swoim wyglądem szarej i smutnej pogody, dlatego ważne jest, aby postawić na wyraziste kolory lub dobierać torebkę na zasadzie kontrastu z jesiennym płaszczem czy kozakami. Projektanci przygotowali naprawdę wiele krojów, zdobień, łączenia barw i materiałów. To wszystko sprawia, że torebka na sezon 2013/2014 nie musi być tylko nudnym dodatkiem, ale także stawia kropkę nad „i” w każdej jesiennej i zimowej stylizacji.
Sezon 2013/2014 to przede wszystkim renesans kraty we wszystkich możliwych wariantach – od drobnej krateczki, po klasyczną szkocką kratę. Poza tym modne są motywy zwierzęce np. cętki, które bardzo dobrze wyglądają na wszelkich futrzanych i skóropodobnych materiałach. Torebka może być cała pokryta tym deseniem lub posiadać tylko jego akcent np. na klapie. To samo dotyczy imitacji wężowej skóry. Kolejnym trendem są popularne od kilku sezonów frędzle w stylu indiańskim. Mogą one pokrywać całą powierzchnię torebki, jej fragment lub być doczepione w postaci ozdoby. Każda modna kobieta znajdzie na pewno coś dla siebie.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.