Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Karen

Karen, Kolekcja 2013

Karen to polska (a dokładniej radomska) marka, która oferuje swoim klientkom produkty w zakresie galanterii skórzanej. Marka działa na polskim rynku od 1996 roku i już zdążyła wypracować sobie całkiem pokaźne grono wiernych miłośniczek. Kobiety, które zdecydowały się na zakup wyrobów Karen podkreślają, że marka stara się trafiać w gusta nowoczesnej kobiety, podążając za współczesnymi trendami stylizacyjnymi za stosunkowo niewielkie pieniądze. Karen od początku swojej działalności zajmuje się projektowanie, produkcją i dystrybucją niesamowicie modnych toreb i plecaków, wykorzystując przy tym najlepsze gatunki skóry ekologicznej oraz materiałów pochodzenia naturalnego.
Torebki Karen dostępne są w wielu wariantach stylizacyjnych. Każda kobieta powinna znaleźć tutaj coś dla siebie. Marka proponuje m.in. torebki damskie, teczki i aktówki damskie oraz wszelkiego rodzaju galanterię biurową. Nie bez znaczenia jest fakt, że lwia część torebek Karen to modele średniej wielkości, przeznaczone do codziennego użytku. Szeroki asortyment obejmuje także duże torebki z krótkimi uszami czy malutkie torebeczki na cienkim, skórzanym pasku – a to tylko niektóre z wybranych przykładów! Kolorystyka torebek Karen jest bardzo różnorodna – pojawiają się odcienie matowe oraz połyskliwe, błyszczące. Okazjonalnie zdarzają się drobne dodatki czy ciekawe przeszycia materiałowe oraz łączone odcienie.
Kolekcja 2013 to propozycja niezwykle eklektyczna, skierowana nawet do najbardziej wymagającej kobiety. Prócz klasycznych i eleganckich modeli, znalazło się też wiele propozycji z fantazją, które można wykorzystać niezależnie od wieku. Kolorowe printy, nadruki, napisy, odważne, neonowe kolory to tylko kilka z wielu możliwości na wymarzoną torebkę sezonu 2013. Także sposób noszenia torebki ma znaczenie: na ramieniu, w ręce, na ręce czy w dłoni. Projektanci nie zapomnieli także o panach. Przygotowali dla nich wiele modnych dodatków, które sprawią, że poczują się niezwykle stylowo.
Warto zwrócić uwagę na jedną bardzo nietypową torebkę w kolekcji 2013. Najbardziej zaskakującym modelem kolekcji letniej 2013 jest zapewne plażowa torebka domu mody Chanel, zaprojektowana przez Karla Lagerfelda. Jest to połączenie klasycznej torebki Chanel 2.55 z… hula hop, które otacza torebkę, tworząc zarazem możliwość noszenia jej na ramieniu. Prócz takich ekscentrycznych rozwiązań, projektanci przygotowali wiele innych propozycji. Bardzo popularne i niezwykle ozdobne są małe torebki-puzderka ozdobione kolorowymi kamieniami. Taka torebka to z pewnością świetne rozwiązanie na wieczorne wyjście przez cały rok.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.