Ale Torebki.com

Aktywne filtry

Karen

Karen to polska (a dokładniej radomska) marka, która oferuje swoim klientkom produkty w zakresie galanterii skórzanej. Marka działa na polskim rynku od 1996 roku i już zdążyła wypracować sobie całkiem pokaźne grono wiernych miłośniczek. Kobiety, które zdecydowały się na zakup wyrobów Karen podkreślają, że marka stara się trafiać w gusta nowoczesnej kobiety, podążając za współczesnymi trendami stylizacyjnymi za stosunkowo niewielkie pieniądze. Karen od początku swojej działalności zajmuje się projektowanie, produkcją i dystrybucją niesamowicie modnych toreb i plecaków, wykorzystując przy tym najlepsze gatunki skóry ekologicznej oraz materiałów pochodzenia naturalnego.
Torebki Karen dostępne są w wielu wariantach stylizacyjnych. Każda kobieta powinna znaleźć tutaj coś dla siebie. Marka proponuje m.in. torebki damskie, teczki i aktówki damskie oraz wszelkiego rodzaju galanterię biurową. Nie bez znaczenia jest fakt, że lwia część torebek Karen to modele średniej wielkości, przeznaczone do codziennego użytku. Szeroki asortyment obejmuje także duże torebki z krótkimi uszami czy malutkie torebeczki na cienkim, skórzanym pasku – a to tylko niektóre z wybranych przykładów! Kolorystyka torebek Karen jest bardzo różnorodna – pojawiają się odcienie matowe oraz połyskliwe, błyszczące. Okazjonalnie zdarzają się drobne dodatki czy ciekawe przeszycia materiałowe oraz łączone odcienie.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.