Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Bestini
  • Big Star

Bestini, Big Star

Bestini to jedna z popularniejszych marek odzieżowo-galanteryjnych zarówno w Polsce, jak i Europie. Marka doceniania jest przez szerokie grono zadowolonych klientek przede wszystkim za kreatywne i innowacyjne rozwiązania, zastosowane przez projektantów w damskich torebkach. Projektanci Bestini stawiają bowiem na praktyczność oferowanych przez siebie produktów. Dzięki temu niemal każdy wyrób marki Bestini zasługuje na uznanie w oczach aktywnej zawodowo i prywatnie kobiety. Marka nie wypracowała stałej, niezmiennej palety kolorystycznej – pojawiają się rozmaite barwy: od pastelowych rozbielonych odcieni, poprzez klasyczne barwy, aż do mocno nasyconych i rażących kolorów.
Torebki Bestini charakteryzują się niebywałą wręcz praktycznością. Wszystkie zadowolone klientki podkreślają, że oprócz ładnego, niebanalnego wyglądu, zdecydowana większość torebek Bestini to także komfort i wygodna noszenia. Marka stawia na projektowanie i produkcję stosunkowo dużych torebek (XXL), które pięknie się prezentują i się bardzo pakowne. Oprócz tego pojawiają się tzw. shoper bags, czyli torby, które doskonale sprawdzają się na zakupach. Torebki Bestini t także miękkie, kożuszkowe kuferki czy damskie torebki z wypinanym wnętrzem. Niemal wszystkie projekty tej marki nawiązują do mody casualowej, mody dnia codziennego oraz nurtu street fashion.
Big Star to jedna z najpopularniejszych, polskich spółek branży odzieżowej. Symbolem oraz logo firmy stała się biała, pięcioramienna gwiazda, rozpoznawana przez każdą miłośniczkę mody casualowej w Polsce. Marka Big Star stawia na nowoczesny design, połączony z klasycznymi rozwiązaniami. Firma zaczynała od produkcji jeansów, które po dziś dzień stały się – obok logotypu – znakiem rozpoznawczym marki. Oprócz seansowych spodni Big Star rozszerzył swoją działalność na inne elementy garderoby – damskiej i męskiej. Z biegiem lat bogaty asortyment produktów został poszerzony o akcesoria i dodatki, wśród których jedno z ważniejszych miejsc zajęły skórzane portfele oraz skórzanie i materiałowe torebki damskie oraz męskie torby.
Torebki Big Star można scharakteryzować przede wszystkim jako niesamowicie praktyczne oraz bardzo pakowne. Projektanci współpracujący z ta marką nie zapominają jednak o tym, by każda z torebek damskich prezentowała się co najmniej pięknie, jeśli nie olśniewająco. Torebki Big Star to różnorodność typów: pojawiają się torebki 2 w 1 (2in1), które spełniają często także formę plecaków oraz duże torebki z krótkimi uszami w designerskich kolorach. Wśród materiałów królują tkaniny pochodzenia naturalnego, jeans oraz pojedyncze modele skórzane. Twórcy torebek Big Star często wykorzystują łączone materiały. Całą markę należałoby uznać jako doskonałego reprezentanta nurtu casualowego oraz streetowego w Polsce.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.