Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Bata
  • New Yorker

Bata, New Yorker

Bata to czeska firma o ponad stuletniej tradycji! Założona została przez dwóch braci i początkowo była jedynie małym zakładem szewskim. Stopniowo Bata powiększała swoją działalność, by pod koniec XX wieku posiadać swoje sklepy w ponad 50 krajach na świecie. Obecnie marka zajmuje się projektowaniem i produkcja obuwia oraz wyrobów galanteryjnych takich jak portfele, paski, męskie torby czy damskie torebki. Te ostatnie z biegiem lat, stały się – obok butów – jednym z priorytetów marki Bata. Produkty tej firmy doceniane są przez wielu zadowolonych klientów oraz przede wszystkim zadowolone klientki, które podkreślają oryginalne wzornictwo, ciekawe rozwiązania stylizacyjne, a także wysoka jakość wyrobów.
Torebki Bata dostępne są w wielu wariantach stylizacyjnych, wśród których najważniejszą linią jest stylistyka casualowej elegancji. Torby oraz torebki prezentowane przez markę to m.in. doskonale wykonane torebki z oryginalnymi, niebanalnymi nadrukami, które uderzają swoją nowoczesną estetyką. Oprócz tego dostępne są świetnie zrobione torebki Bata z krótkimi uszami, które charakteryzują się wysoka praktycznością, co absolutnie nie przeszkadza temu, by pięknie się prezentowały. Niektóre modele nawiązują do stylistyki street fashion, choć zdarzają się modele utrzymane w duchu wysublimowanej elegancji. Torebki Bata dostępne są w wielu kolorach – od pastelowych, rozmytych barw, aż po mocno nasycone, soczyste odcienie.
New Yorker to jedna z najpopularniejszych, europejskich marek odzieżowych, która od wielu lat cieszy się pokaźnym uznaniem wśród wszystkich osób – kobiet i mężczyzn – zainteresowanych najnowszymi trendami modowymi. Swój szeroki asortyment marka New Yorker kieruje z jednej strony do ludzi młodych, pragnących podkreślić swoją oryginalną osobowość poprzez nurt street fashion; z drugiej zaś do kobiet i mężczyzn, świadomych najnowszych trendów, lubiących wyróżniać się poprzez stylowe i modne ubrania. Oferta tej Markin obejmuje zarówno odzież, jak i szereg akcesoriów. Różnorodność marki New Yorker jest jej najmocniejszym atutem, co doskonale rozumieją twórcy marki oraz projektanci, tworzący kolejne, zachwycające kolekcje.
Torebki New Yorker charakteryzują się ogromną różnorodnością stylizacyjną – podobnie zresztą jak ubrania tej marki. W rozbudowanej ofercie torebek damskich pojawiają się m.in. świetnie skrojone damskie listonoszki, które doskonale nadają się na wypad z przyjaciółmi, czy wyjście na uczelnię lub do szkoły. Obok nich zauważyć można casualowe torebki New Yorker z krótkimi uszami, nawiązujące do geometrycznych form, a także minimalistyczne małe torebki na łańcuszku lub cienkim skórzanym pasku czy dobrze zrobione damskie kuferki. Stylistyka torebek New Yorker sytuuje się na przecięciu street fashion z nurtem casualowym. Obok torebek damskich marka posiada także spory wybór męskich toreb na ramię.