Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy

Wiosenne, Kolekcja 2014

Wiosna przynosi ze sobą zawsze nową energię i oczywiście pierwsze ciepłe promienie słoneczne. To samo można powiedzieć o wiosennych torebkach. Projektanci co sezon starają się o różnorodność swoich kolekcji. Przede wszystkim torebki wiosenne nie są toporne. Zachwycają z kolei swoimi fantazyjnymi wzorami i łączeniem wielu barw czy printów. Modne są torebki, które łączą ze sobą elementy jednokolorowe, wielokolorowe desenie lub fragmenty imitujące skórę węża. Nie zabraknie też złotych i srebrnych błyszczących torebek z brokatem oraz najeżonych ćwiekami. Kolekcja torebek na wiosnę to wstęp do letniego sezonu i jeszcze większej gamy barw.
Torebki na wiosnę charakteryzują przede wszystkim żywe, jasne kolory. Prócz nich nie brakuje pastelowych odcieni lub głębokich i wyrazistych fioletów czy czerwieni oraz klasyczną czerń i biel. W takim wydaniu można spotkać modne listonoszki, torebki w wersji XXL czy torebki-worki i torebki-teczki, ale także klasyczne kopertówki czy małe torebki na łańcuszku przypominające puzderka. W sieciówkach coraz częściej pojawiają się torebki stylizowane na te z domów mody: Celine, Chloe czy Hermes oraz te na łańcuszku przeplatanym z paskiem wzorowane na klasycznej Chanel 2.55.
Z myślą o każdej modnej kobiecie kolekcja 2014 to zestawienie wielu różnorodnych modeli torebek. Nie brakuje w niej kontynuacji trendów z poprzednich sezonów, ale także dostrzec można powiew nowych inspiracji. W tej kolekcji znaleźć także można inspiracje znanych domów mody i ich klasycznymi modelami torebek np. Celine czy Hermes. Dobrze dobrana torebka sprawi, że stylizacja każdej kobiety będzie naprawdę zwracała na siebie uwagę. Dla mężczyzn kolekcja 2014 to klasyczne modele z nutą fantazji w postaci gry formą oraz bardziej odważnymi kolorami niż klasyczna czerń i brąz.
W kolekcji 2014 nie brakuje klasyki. Przejawia się ona m.in. poprzez różne pikowania. Jest to widoczne przede wszystkim w modelach jesiennych i zimowych. Oczywiście inspirowane są one ponadczasową Chanel 2.55. Można wybrać bardziej elegancją wersję torebki z pikowaniem, wykonaną ze skóry lub skóry ekologicznej. Zaś na co dzień idealnie sprawdzi się pikowana torba z materiału, przypominająca kurtkę puchową. Zaś na lato warto zwrócić uwagę na lekkie, kolorowe torby plażowe z materiału lub plecione czy nietypowe, plastikowe torebki transparentne, które znane są już od kilku sezonów.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.