Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy

Torebki lakierowane, Kwadrat

Najpopularniejszym lakierowanym dodatkiem jest oczywiście torebka. Mogą występować w klasycznych wariantach lub nieco odważniejszych np. w neonowym lub złotym kolorze. W sklepach dostępne są w wielu wariantach pod względem rozmiarów i fasonów. Przede wszystkim warto mieć w szafie czarną, lakierową kopertówkę. Taką torebkę można połączyć z klasyczną małą czarną. Klasyczny look połączony z charakterystycznym dodatkiem i biżuterią na pewno zrobi niemałe wrażenie podczas wieczornego wyjścia. Takie torebki znaleźć można głównie w sklepach oferujących galanterię skórzaną.
Wyroby ze skóry lub skóropodobne mogą być matowe lub lakierowane. Te drugie nadają dodatkom i odzieży połysku, dzięki czemu zwracają na siebie uwagę. Mogą być to już nie tylko torebki i obuwie, ale coraz częściej także odzież – sukienki, spódnice czy żakiety. Takie ubrania wyglądające jak z plastiku sprawiają, że nawet klasyczna stylizacja może nabrać nieco futurystycznego wdzięku. Taką połyskującą garderobę znajdziemy nie tylko w klasycznej czerni, ale także w jaśniejszych kolorach. Jest to propozycja przede wszystkim dla odważnych kobiet lubiących bawić się swoim wyglądem i modą, które boją się wyróżniać z tłumu.
Kwadratowe torebki najczęściej mają charakter tzw. „puzderek”, są klasyczne oraz eleganckie, bardzo w stylu 'glamour'. Niemniej jednak, nie jest to reguła. Tego typu dodatki w kształcie kwadratu często pojawiają się na łańcuszku czy też , bardzo często, na skórzanym pasku. Jeśli chodzi o fason to niesamowicie popularne są kwadratowe kuferki. Najbardziej pożądaną torebką w tymże kształcie jest niezaprzeczalnie kultowa Birkin, wyprodukowana przez markę Hermes, nazwana na cześć aktorki Jane Birkin.
Kwadrat to inaczej prostokąt o przystających bokach (bądź równej długości), romb o przystających (bądź prostych) kątach wewnętrznych czy też wielokąt foremny o czterech bokach, czyli czworobok o czterech przystających bokach i tylu samych przystających kątach wewnętrznych. A mówiąc prościej – jest to po prostu podstawowa figura geometryczna, bez której konstrukcja niezliczonych przedmiotów codziennego użytku, w tym ubrań, byłaby niemożliwa. Co więcej, na planie kwadratu często budowano miasta i place. Skupiając się na symbolice, kwadrat odnosi się do czterech stron świata, przestrzeni oraz trwałości.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.