Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy

Z metalowymi elementami, Kwadrat

Torebki z metalowymi elementami to pomysł, który inspiruje i zachwyca od lat. Tego rodzaju projekty możemy spotkać zarówno na wybiegach, jak również jako element mody ulicznej. Często stanowią świetne uzupełnienie drapieżnego looku, jak również bywają świetnym wykończeniem eleganckiej, wieczorowej stylizacji. Torby uzupełnione detalami wykonanymi z metalu zwykle mają awangardowy charakter, dzięki czemu pozwalają poczuć się modnie i wyjątkowo. Świetnie współgrają zarówno z prostymi fasonami, które podkreślają wówczas ich elegancję, jak i nieco bardziej ekstrawaganckimi formami. T orebki z metalowymi elementami to sposób na wyjątkowy look, który świetnie sprawdzi się w różnych sytuacjach.
Metalowe elementy zajmują niezwykle ważną pozycję w świecie modowych dodatków. Są dobrym sposobem na urozmaicenie projektu, który dzięki tego typu wykończeniom zwykle nabiera unikalnego, wyrazistego charakteru. Wstawki wykonane z metalu świetnie sprawdzają się zarówno w modzie damskiej jak i męskiej, jako element ozdobny butów, kurtek, a także toreb. Stworzenie mocnej, charakterystycznej stylizacji przy pomocy tego rodzaju dodatków staje się niezwykle proste. Elementy wykonane z metalu w zależności od konwencji projektu mogą również dodać nieprzeciętnej elegancji.
Kwadratowe torebki najczęściej mają charakter tzw. „puzderek”, są klasyczne oraz eleganckie, bardzo w stylu 'glamour'. Niemniej jednak, nie jest to reguła. Tego typu dodatki w kształcie kwadratu często pojawiają się na łańcuszku czy też , bardzo często, na skórzanym pasku. Jeśli chodzi o fason to niesamowicie popularne są kwadratowe kuferki. Najbardziej pożądaną torebką w tymże kształcie jest niezaprzeczalnie kultowa Birkin, wyprodukowana przez markę Hermes, nazwana na cześć aktorki Jane Birkin.
Kwadrat to inaczej prostokąt o przystających bokach (bądź równej długości), romb o przystających (bądź prostych) kątach wewnętrznych czy też wielokąt foremny o czterech bokach, czyli czworobok o czterech przystających bokach i tylu samych przystających kątach wewnętrznych. A mówiąc prościej – jest to po prostu podstawowa figura geometryczna, bez której konstrukcja niezliczonych przedmiotów codziennego użytku, w tym ubrań, byłaby niemożliwa. Co więcej, na planie kwadratu często budowano miasta i place. Skupiając się na symbolice, kwadrat odnosi się do czterech stron świata, przestrzeni oraz trwałości.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.