Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Solar

Torebki damskie, Solar

O torebce damskiej i jej zawartości zwykło się mawiać, że określa ona jej właścicielkę. Często wnętrze takiej torebki to studnia bez dna. Wiele kobiet ma swój ulubiony model, bez którego nie wychodzi z domu lub o którym marzy. Ważne, aby każda pani miała w swojej szafie kilka torebek na różne okazje. To sprawi, że każda stylizacja będzie od stóp do głów dopasowana, a torebka będzie ciekawym i oryginalnym dodatkiem. Kobiety mogą wybierać wśród modeli, kolorów, zdobień, rozmiarów. To wszystko sprawia, że torebka stała się bardzo ważnym dodatkiem, dopieszczanym przez projektantów w każdym sezonie.
Jest kilka modeli, w które warto czasami zainwestować na lata. To takich torebek na pewno należy dobrze wykonana i dobrana torebka skórzana. Jej klasyczny wygląd sprawia, że można ją wziąć niemal wszędzie. Poza tym zmieści wszystkie przedmioty, bez których każda z kobiet nie wyjdzie z domu. Randka lub spacer z przyjaciółką? Na takie okazje nie ma bardziej sprawdzonej torebki jak klasyczna kopertówka do ręki. Obok nich dostępne na rynku są też małe torebki-puzderka do ręki lub na cienkim łańcuszku. Z kolei te ostatnie świetnie sprawdzą się na imprezę w klubie. Na pewno każda pani znajdzie swoje idealne modele, które będą służyć jej na lata.
Solar to jedna z wiodących prym i jednocześnie najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowym na polskim rynku. Swój bogaty asortyment marka kieruje w stronę kobiet niezależnych, aktywnych na płaszczyźnie zawodowej, które cenią sobie nietypowe, oryginalne rozwiązania stylizacyjne. Pod marką Solar sprzedawane są niemal wszystkie elementy damskiej garderoby oraz rozbudowana linia akcesoriów i dodatków w zakresie galanterii skórzanej, w której zaszczytne miejsce zajmują damskie torebki. Sukces marki Solar wynika z umiejętnego łączenia światowych i europejskich trendów modowych z oczekiwaniami polskich klientek, dla których doskonały, nieskazitelny wygląd to podstawa.
Torebki Solar charakteryzują się umiejętnym połączeniem dwóch dużych nurtów stylizacyjnych: casual oraz glamour. To na ich przecięciu powstaje hybrydyczna stylistyka marki. W bogatym asortymencie torebek Solar odnaleźć można m.in. świetnie wykonane torebki worki, duże torby damskie z krótkimi uszami, nawiązujące w swojej formie do figur geometrycznych czy klasyczne torebki średniej wielkości. Kolorystyka niemal wszystkich torebek Solar jest raczej stonowana, ale łączy w sobie ponadczasową, uniwersalną elegancję i awangardowy, nowoczesny design. Najczęściej wykorzystywanymi materiałami są: skóra naturalna oraz skóra ekologiczna w wariancie matowym bądź lakierowanym.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.