Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Lacoste

Torebki damskie, Lacoste

O torebce damskiej i jej zawartości zwykło się mawiać, że określa ona jej właścicielkę. Często wnętrze takiej torebki to studnia bez dna. Wiele kobiet ma swój ulubiony model, bez którego nie wychodzi z domu lub o którym marzy. Ważne, aby każda pani miała w swojej szafie kilka torebek na różne okazje. To sprawi, że każda stylizacja będzie od stóp do głów dopasowana, a torebka będzie ciekawym i oryginalnym dodatkiem. Kobiety mogą wybierać wśród modeli, kolorów, zdobień, rozmiarów. To wszystko sprawia, że torebka stała się bardzo ważnym dodatkiem, dopieszczanym przez projektantów w każdym sezonie.
Jest kilka modeli, w które warto czasami zainwestować na lata. To takich torebek na pewno należy dobrze wykonana i dobrana torebka skórzana. Jej klasyczny wygląd sprawia, że można ją wziąć niemal wszędzie. Poza tym zmieści wszystkie przedmioty, bez których każda z kobiet nie wyjdzie z domu. Randka lub spacer z przyjaciółką? Na takie okazje nie ma bardziej sprawdzonej torebki jak klasyczna kopertówka do ręki. Obok nich dostępne na rynku są też małe torebki-puzderka do ręki lub na cienkim łańcuszku. Z kolei te ostatnie świetnie sprawdzą się na imprezę w klubie. Na pewno każda pani znajdzie swoje idealne modele, które będą służyć jej na lata.
Lacoste to marka odzieżowa, która swoją nazwę zawdzięcza słynnemu, francuskiemu tenisiście, który w 1933 roku założył firmę. Rene Lacoste – bo o nim mowa – pragnął stworzyć doskonałej jakości odzież, utrzymaną w duchu sportowej elegancji, ponieważ sam przywiązywał dużą wagę do tego, jak powinno ubierać się na kort tenisowy. Charakterystyczne logo marki Lacoste – aligator – jest plastycznym przełożeniem przydomku założyciela marki. Przez wiele lat marka zajmowała się projektowaniem i produkcją koszulek, które świetnie wpisywały się w nurt mody weekendowej. Z czasem Lacoste zaczęło poszerzać swój asortyment o inne części garderoby, a także o obuwie, perfumy i galanterię skórzaną.
Torebki Lacoste charakteryzują się kilkoma, podstawowymi cechami. Po pierwsze zdecydowaną większość torebek tej marki cechuje minimalizm formalny – projektanci dbają o to, by torebki Lacoste nie były osaczone zbędnymi, szpecącymi dodatkami. Często zdarza się, że modele torebek tej marki swoim kształtem przypominają proste figury geometryczne, takie jak kwadrat czy prostokąt. Torebki Lacoste to wyroby dla młodszych dziewczyn, ale także dojrzałych kobiet. Cechują się różnorodnością stylizacyjną, choć dominującym nurtem wszystkich modeli jest tzw. sportowa elegancja, która nie zapomina jednak o nowoczesnym designie. Torebki tej marki wykonywane są z materiałów naturalnych, sztucznych oraz ich połączeń.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.