Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Furla

Torebki damskie, Furla, Kolekcja 2013/2014

O torebce damskiej i jej zawartości zwykło się mawiać, że określa ona jej właścicielkę. Często wnętrze takiej torebki to studnia bez dna. Wiele kobiet ma swój ulubiony model, bez którego nie wychodzi z domu lub o którym marzy. Ważne, aby każda pani miała w swojej szafie kilka torebek na różne okazje. To sprawi, że każda stylizacja będzie od stóp do głów dopasowana, a torebka będzie ciekawym i oryginalnym dodatkiem. Kobiety mogą wybierać wśród modeli, kolorów, zdobień, rozmiarów. To wszystko sprawia, że torebka stała się bardzo ważnym dodatkiem, dopieszczanym przez projektantów w każdym sezonie.
Jest kilka modeli, w które warto czasami zainwestować na lata. To takich torebek na pewno należy dobrze wykonana i dobrana torebka skórzana. Jej klasyczny wygląd sprawia, że można ją wziąć niemal wszędzie. Poza tym zmieści wszystkie przedmioty, bez których każda z kobiet nie wyjdzie z domu. Randka lub spacer z przyjaciółką? Na takie okazje nie ma bardziej sprawdzonej torebki jak klasyczna kopertówka do ręki. Obok nich dostępne na rynku są też małe torebki-puzderka do ręki lub na cienkim łańcuszku. Z kolei te ostatnie świetnie sprawdzą się na imprezę w klubie. Na pewno każda pani znajdzie swoje idealne modele, które będą służyć jej na lata.
Furla jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych włoskich marek w branży galanterii skórzane, która może poszczycić się niemal stuletnią tradycją. Swoją silną pozycję na rynku galanteryjnym, marka Furla wypracowała poprzez świetnie wykonane, luksusowe i awangardowe torebki damskie oraz akcesoria skórzane. Sukces zawdzięcza także wielu znakomitym projektantom, którzy swoimi pomysłami zrewolucjonizowali postrzeganie branży galanterii skórzanej. Furla stosuje często zaskakujące rozwiązania stylizacyjne, dzięki czemu jej wyroby wciąż pozostają na topie i cieszą się uznaniem wielu miłośniczek mody. Produkty tej marki charakteryzują się mistrzowskim wykonaniem oraz wyrafinowanym smakiem.
Torebki Furla od wielu lat urzekają swoją niepowtarzalną, unikatową i ponadczasową elegancją, której nie powstydziłaby się żadna kobieta. Niemal od zawsze hitem tej marki były krótkie, wciąż zaskakująco urozmaicane serie torebki Candy, wykonywanej ze sztucznych tworzyw. Limitowane edycje torebek Furla charakteryzują się tym, że klasyczne modele wciąż ulegają drobnym, delikatnym zmianom, które dostosowują je do nowoczesnych trendów stylizacyjnych. Torebki Furla można opisać w kilku słowach: mocno nasycone kolory, geometryzacja formy o ostro zaznaczonych kątach (projektanci szczególnie upodobali sobie kwadraty i prostokąty) oraz wysoka jakość połączona z mistrzowskim wykonaniem.
W sezonie 2013/2014 projektanci przywiązują sporą wagę do wszelkich dodatków, a zwłaszcza do tego najważniejszego w każdej szafie - torebki. Jesienią i zimą ważne jest, aby torebka nie odzwierciedlała swoim wyglądem szarej i smutnej pogody, dlatego ważne jest, aby postawić na wyraziste kolory lub dobierać torebkę na zasadzie kontrastu z jesiennym płaszczem czy kozakami. Projektanci przygotowali naprawdę wiele krojów, zdobień, łączenia barw i materiałów. To wszystko sprawia, że torebka na sezon 2013/2014 nie musi być tylko nudnym dodatkiem, ale także stawia kropkę nad „i” w każdej jesiennej i zimowej stylizacji.
Sezon 2013/2014 to przede wszystkim renesans kraty we wszystkich możliwych wariantach – od drobnej krateczki, po klasyczną szkocką kratę. Poza tym modne są motywy zwierzęce np. cętki, które bardzo dobrze wyglądają na wszelkich futrzanych i skóropodobnych materiałach. Torebka może być cała pokryta tym deseniem lub posiadać tylko jego akcent np. na klapie. To samo dotyczy imitacji wężowej skóry. Kolejnym trendem są popularne od kilku sezonów frędzle w stylu indiańskim. Mogą one pokrywać całą powierzchnię torebki, jej fragment lub być doczepione w postaci ozdoby. Każda modna kobieta znajdzie na pewno coś dla siebie.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.