Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Cropp

Torebki damskie, Cropp

O torebce damskiej i jej zawartości zwykło się mawiać, że określa ona jej właścicielkę. Często wnętrze takiej torebki to studnia bez dna. Wiele kobiet ma swój ulubiony model, bez którego nie wychodzi z domu lub o którym marzy. Ważne, aby każda pani miała w swojej szafie kilka torebek na różne okazje. To sprawi, że każda stylizacja będzie od stóp do głów dopasowana, a torebka będzie ciekawym i oryginalnym dodatkiem. Kobiety mogą wybierać wśród modeli, kolorów, zdobień, rozmiarów. To wszystko sprawia, że torebka stała się bardzo ważnym dodatkiem, dopieszczanym przez projektantów w każdym sezonie.
Jest kilka modeli, w które warto czasami zainwestować na lata. To takich torebek na pewno należy dobrze wykonana i dobrana torebka skórzana. Jej klasyczny wygląd sprawia, że można ją wziąć niemal wszędzie. Poza tym zmieści wszystkie przedmioty, bez których każda z kobiet nie wyjdzie z domu. Randka lub spacer z przyjaciółką? Na takie okazje nie ma bardziej sprawdzonej torebki jak klasyczna kopertówka do ręki. Obok nich dostępne na rynku są też małe torebki-puzderka do ręki lub na cienkim łańcuszku. Z kolei te ostatnie świetnie sprawdzą się na imprezę w klubie. Na pewno każda pani znajdzie swoje idealne modele, które będą służyć jej na lata.
Cropp Town to polska marka odzieżowa, która swoją bogatą ofertę kieruje w kierunku młodszej części klientów i klientek. Należy od razu zaznaczyć, że w żaden sposób marka nie dysk rymuje klientów dojrzałych o wyważonym smaku. Cropp jest jednak jedną z najbardziej młodzieżowych, awangardowych i buzujących soczystymi kolorami marek na polskim rynku. To właśnie dzięki tak wytyczonej linii stylistycznej, zyskała sobie szerokie uznanie w kręgach osób młodych, aktywnych, cieszących się życiem. Stylistyka odzieży oraz akcesoriów marki Cropp utrzymana jest w streetowej stylistyce, uwzględniającej nowoczesny design, który świetnie wpisuje się w szeroki nurt wielkomiejskiego charaktery mody.
Torebki Cropp Town to przede wszystkim projekty skierowane do młodych kobiet, które cenią sobie nowoczesność, współczesne trendy, moc koloru oraz odrobinę szalonej ekstrawagancji. Modele torebek Croppp oscylują wokół tradycyjnych schematów, jednak zostają mocno uwspółcześnione. Świetnie prezentują się torebki z oryginalnymi printami oraz motywami geometrycznymi z podkreśleniem abstrakcyjnego wzornictwa. Torebki Cropp to najczęściej torebki materiałowe bądź wykonane ze skóry ekologicznej, dzięki czemu marka gwarantuje stosunkowo dobrą jakość za niewielkie pieniądze. Pojawiają się takie rodzaje jak torebki z ćwiekami lub dżetami, torebki worki, torebki kuferki czy męskie młodzieżowe torby na ramię.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.