Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy
  • Calvin Klein

Torebki damskie, Calvin Klein

O torebce damskiej i jej zawartości zwykło się mawiać, że określa ona jej właścicielkę. Często wnętrze takiej torebki to studnia bez dna. Wiele kobiet ma swój ulubiony model, bez którego nie wychodzi z domu lub o którym marzy. Ważne, aby każda pani miała w swojej szafie kilka torebek na różne okazje. To sprawi, że każda stylizacja będzie od stóp do głów dopasowana, a torebka będzie ciekawym i oryginalnym dodatkiem. Kobiety mogą wybierać wśród modeli, kolorów, zdobień, rozmiarów. To wszystko sprawia, że torebka stała się bardzo ważnym dodatkiem, dopieszczanym przez projektantów w każdym sezonie.
Jest kilka modeli, w które warto czasami zainwestować na lata. To takich torebek na pewno należy dobrze wykonana i dobrana torebka skórzana. Jej klasyczny wygląd sprawia, że można ją wziąć niemal wszędzie. Poza tym zmieści wszystkie przedmioty, bez których każda z kobiet nie wyjdzie z domu. Randka lub spacer z przyjaciółką? Na takie okazje nie ma bardziej sprawdzonej torebki jak klasyczna kopertówka do ręki. Obok nich dostępne na rynku są też małe torebki-puzderka do ręki lub na cienkim łańcuszku. Z kolei te ostatnie świetnie sprawdzą się na imprezę w klubie. Na pewno każda pani znajdzie swoje idealne modele, które będą służyć jej na lata.
Calvin Klein to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych marek odzieżowych na całym świecie, która może poszczycić się ponad czterdziestoletnią obecnością na rynku. Nazwa marki pochodzi od imienia i nazwiska jej założyciela – Calvina Kleina – węgierskiego imigranta w USA. Calvi Klein cechuje się minimalizmem, który poparty zostaje przez urozmaiconą grę kolorem, światłem i cieniem. Początkowo marka skupiała się na produkcji spodni seansowych, jednak w miarę upływu czasu poszerzała swój asortyment o bieliznę, wyroby galanteryjne oraz perfumy. Współcześnie Calvin Klein zaliczana jest w kręgach modowych do marek niesamowicie luksusowych i bardzo ekskluzywnych.
Torebki Calvin Klein – podobnie jak większość ubrań tej marki – charakteryzują się swoistym minimalizmem i nowoczesnością. Dzięki wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów, projektanci współpracujący z marką dbają o swoich klientów. Torebki Calvin Klein często wykorzystują designerskie, geometryczne wzory takie jak choćby pepitka, groszki czy małe, drobne kółeczka. Odznaczają się całkiem sporymi rozmiarami, choć nikomu nie przyszłoby przez myśl, by codzienne zakupy pakować w torebkę Calvin Klein. Obok dużych toreb (XXL) pojawiają się także malutkie, niezwykle subtelne i eleganckie torebki na cienkim, skórzanym pasku bądź łańcuszku. Stylistyka marki opiera się na elegancji, luksusie oraz glamour.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.