Ale Torebki.com

Aktywne filtry
Sklepy

Torebki damskie, Kolekcja 2014

O torebce damskiej i jej zawartości zwykło się mawiać, że określa ona jej właścicielkę. Często wnętrze takiej torebki to studnia bez dna. Wiele kobiet ma swój ulubiony model, bez którego nie wychodzi z domu lub o którym marzy. Ważne, aby każda pani miała w swojej szafie kilka torebek na różne okazje. To sprawi, że każda stylizacja będzie od stóp do głów dopasowana, a torebka będzie ciekawym i oryginalnym dodatkiem. Kobiety mogą wybierać wśród modeli, kolorów, zdobień, rozmiarów. To wszystko sprawia, że torebka stała się bardzo ważnym dodatkiem, dopieszczanym przez projektantów w każdym sezonie.
Jest kilka modeli, w które warto czasami zainwestować na lata. To takich torebek na pewno należy dobrze wykonana i dobrana torebka skórzana. Jej klasyczny wygląd sprawia, że można ją wziąć niemal wszędzie. Poza tym zmieści wszystkie przedmioty, bez których każda z kobiet nie wyjdzie z domu. Randka lub spacer z przyjaciółką? Na takie okazje nie ma bardziej sprawdzonej torebki jak klasyczna kopertówka do ręki. Obok nich dostępne na rynku są też małe torebki-puzderka do ręki lub na cienkim łańcuszku. Z kolei te ostatnie świetnie sprawdzą się na imprezę w klubie. Na pewno każda pani znajdzie swoje idealne modele, które będą służyć jej na lata.
Z myślą o każdej modnej kobiecie kolekcja 2014 to zestawienie wielu różnorodnych modeli torebek. Nie brakuje w niej kontynuacji trendów z poprzednich sezonów, ale także dostrzec można powiew nowych inspiracji. W tej kolekcji znaleźć także można inspiracje znanych domów mody i ich klasycznymi modelami torebek np. Celine czy Hermes. Dobrze dobrana torebka sprawi, że stylizacja każdej kobiety będzie naprawdę zwracała na siebie uwagę. Dla mężczyzn kolekcja 2014 to klasyczne modele z nutą fantazji w postaci gry formą oraz bardziej odważnymi kolorami niż klasyczna czerń i brąz.
W kolekcji 2014 nie brakuje klasyki. Przejawia się ona m.in. poprzez różne pikowania. Jest to widoczne przede wszystkim w modelach jesiennych i zimowych. Oczywiście inspirowane są one ponadczasową Chanel 2.55. Można wybrać bardziej elegancją wersję torebki z pikowaniem, wykonaną ze skóry lub skóry ekologicznej. Zaś na co dzień idealnie sprawdzi się pikowana torba z materiału, przypominająca kurtkę puchową. Zaś na lato warto zwrócić uwagę na lekkie, kolorowe torby plażowe z materiału lub plecione czy nietypowe, plastikowe torebki transparentne, które znane są już od kilku sezonów.